Увага! МОП змінила тему Дня охорони праці 2020

16 квітня 2020
23591
Середній бал: 5 із 5

У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні також відзначають День охорони праці. За кілька місяців до цієї дати Міжнародна організація праці проголошує девіз Дня охорони праці. Однак у цьому році вибрану заздалегідь тему довелося змінити.

Щорічно з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням в Україні відзначають День охорони праці. Відповідно до указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 цей день збігається зі Всесвітнім днем охорони праці.

За ініціативою Міжнародної організації праці (далі — МОП) під нинішньою назвою Всесвітній день охорони праці вперше відзначили у 2003 році. У 2019 році він був приурочений такій темі: «Безпечне та здорове майбутнє праці». Заходи, присвячені Дню охорони праці в Україні, також проходили під цим гаслом і тривали до кінця минулого року. 

У 2020 році МОП планувала присвятити Всесвітній день охорони праці проблемі насильства і домагань у сфері праці. Однак під впливом зовнішніх обставин девіз довелося змінити. Як саме звучить тема Дня охорони праці у цьому році — дізнайтеся зі статті.

День охорони праці 2020

logo