Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Держпраці скасовуватиме радянське законодавство про працю

  • 10 липня 2015
  • 65

Відбулося засідання робочої групи Держпраці з перегляду та вдосконалення нормативно-правових актів з питань державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства про працю, охорону та гігієну праці, а також удосконалення законодавства у цих сферах

9 липня відбулось засідання робочої групи з перегляду та вдосконалення нормативно-правових актів з питань державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства про працю, охорону та гігієну праці, а також удосконалення законодавства у цих сферах.

Робоча група складається з фахівців, працівників Держпраці, представників громадськості, бізнесменів, які поділяються на підгрупи за професійними напрямками. На розгляд робочої групи винесено 400 нормативних документів, які планується розглянути до кінця року. На даний час опрацьовано 249 документів, що підлягають скасування в частині зміни радянського законодавства. До 24 липня робочі підгрупи повинні підготувати переліки актів, що підлягають першочерговому перегляду.

«Наше головне завдання — привести чинні нормативи до вимог ЄС і внутрішнього законодавства, щоб продемонструвати ефективність нової структури, яка працює на захист інтересів працівників та на імідж України на міжнародній арені», — зазначив голова Держпраці Роман Чернега.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати