Держпраці скасовуватиме радянське законодавство про працю

10 липня 2015
79
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Відбулося засідання робочої групи Держпраці з перегляду та вдосконалення нормативно-правових актів з питань державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства про працю, охорону та гігієну праці, а також удосконалення законодавства у цих сферах

9 липня відбулось засідання робочої групи з перегляду та вдосконалення нормативно-правових актів з питань державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства про працю, охорону та гігієну праці, а також удосконалення законодавства у цих сферах.

Робоча група складається з фахівців, працівників Держпраці, представників громадськості, бізнесменів, які поділяються на підгрупи за професійними напрямками. На розгляд робочої групи винесено 400 нормативних документів, які планується розглянути до кінця року. На даний час опрацьовано 249 документів, що підлягають скасування в частині зміни радянського законодавства. До 24 липня робочі підгрупи повинні підготувати переліки актів, що підлягають першочерговому перегляду.

«Наше головне завдання — привести чинні нормативи до вимог ЄС і внутрішнього законодавства, щоб продемонструвати ефективність нової структури, яка працює на захист інтересів працівників та на імідж України на міжнародній арені», — зазначив голова Держпраці Роман Чернега.

logo