Перевірте документи з охорони праці!

24 грудня 2019
8445
Середній бал: 5 із 5

Експерт розповів, який перелік документів з охорони праці має бути на кожному підприємстві. Скачайте перелік та з його допомогою упорядкуйте свої справи до кінця року.

Зразок графіка перевірок ОП у структурних підрозділах підприємства

Служба охорони праці відповідно до своїх завдань та обов’язків контролює стан безпеки й гігієни праці на підприємстві. Для цього вона планує перевірки. За їх результатами СОП визначає, чи дотримуються на підприємстві нормативно-правових і внутрішніх актів з охорони праці.

Будь-яка перевірка має відбуватися у три етапи. На що передусім потрібно звернути увагу? Почніть із наявності на підприємстві необхідних нормативно-правових і внутрішніх актів з охорони праці. 

Не менш важливе завдання інженера з охорони праці — стежити за строками перевірки знань працівників із питань охорони праці, наявністю документів, що підтверджують її проходження.

Перелік нормативно-правових актів, що поширюються на всі підприємства

Якщо на підприємстві виконують роботи підвищеної небезпеки, на які необхідний наряд-допуск, пам’ятайте, що за організацію та розроблення та затвердження порядку оформлення і зберігання нарядів відповідає інженер з ОП! 

Більше про обов’язки та відповідальність інженера з охорони праці читайте у статті з Довідника.

Георгій Лесенко,

експерт з охорони праці

logo