Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Актуальні питання з охорони праці у розділі «Відкриті публікації»

  • 31 липня 2015
  • 43

Серед останніх відкритих публікацій — відповіді на проблемні запитання. Чи правомірно відносити до витрат на охорону праці технічний огляд, опосвідчення, діагностику технологічного обладнання? Який порядок допуску на територію діючого підприємства підрядника, який залучається до проведення робіт в електроустановках підприємства?

У своїй практиці спеціаліст з охорони праці постійно зустрічається з проблемними ситуаціями, які потребують конкретного вирішення. Крім того, усі заходи мають відповідати нормам чинного законодавства. Наприклад, ситуація: до проведення робіт в електроустановках підприємства потрібно залучити підрядника. Постає питання: який порядок допуску на територію діючого підприємства підрядника та які документи потрібно для цього оформити? Або: нормативно-правовими актами з охорони праці на підприємстві передбачені такі роботи як технічний огляд, опосвідчення, діагностика основних фондів діючого технологічного обладнання. Чи правомірно відносити витрати на ці роботи до витрат на охорону праці?

Відповіді експертів на різні проблемні запитання можна прочитати на сторінках журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» у постійній рубриці «Запитання — відповідь». Але є ще один важливий момент! Ці та інші матеріали можуть з’явитися на нашому порталі у розділі «Відкриті публікації», де їх також можна прочитати у повному обсязі.

Так, серед останніх відкритих публікацій — відповіді на проблемні запитання, зазначені вище, а саме:

Нагадуємо, що відкрити повний зміст публікації можуть лише зареєстровані користувачі порталу. Тому якщо ви ще не зареєстровані, це можна зробити ТУТ за одну хвилину просто зараз! Якщо ж ви вже зареєстровані, не забувайте авторизуватись!

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати