-

Актуальні питання з охорони праці у розділі «Відкриті публікації»

31 липня 2015
55
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Серед останніх відкритих публікацій — відповіді на проблемні запитання. Чи правомірно відносити до витрат на охорону праці технічний огляд, опосвідчення, діагностику технологічного обладнання? Який порядок допуску на територію діючого підприємства підрядника, який залучається до проведення робіт в електроустановках підприємства?

У своїй практиці спеціаліст з охорони праці постійно зустрічається з проблемними ситуаціями, які потребують конкретного вирішення. Крім того, усі заходи мають відповідати нормам чинного законодавства. Наприклад, ситуація: до проведення робіт в електроустановках підприємства потрібно залучити підрядника. Постає питання: який порядок допуску на територію діючого підприємства підрядника та які документи потрібно для цього оформити? Або: нормативно-правовими актами з охорони праці на підприємстві передбачені такі роботи як технічний огляд, опосвідчення, діагностика основних фондів діючого технологічного обладнання. Чи правомірно відносити витрати на ці роботи до витрат на охорону праці?

Відповіді експертів на різні проблемні запитання можна прочитати на сторінках журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» у постійній рубриці «Запитання — відповідь». Але є ще один важливий момент! Ці та інші матеріали можуть з’явитися на нашому порталі у розділі «Відкриті публікації», де їх також можна прочитати у повному обсязі.

Так, серед останніх відкритих публікацій — відповіді на проблемні запитання, зазначені вище, а саме:

Нагадуємо, що відкрити повний зміст публікації можуть лише зареєстровані користувачі порталу. Тому якщо ви ще не зареєстровані, це можна зробити ТУТ за одну хвилину просто зараз! Якщо ж ви вже зареєстровані, не забувайте авторизуватись!

logo