Як організувати безпечне утримання будівлі — дізнайтеся на семінарі

31 липня 2015 33
Для роботодавців, які мають на балансі або орендують будівлі, утримання будівель є важливим питанням, та недотримання нормативних вимог може створювати постійну потенційну небезпеку. Саме цим актуальним питанням присвячено семінар «Безпечне утримання будівлі», який відбудеться 2 жовтня 2015 року в м. Києві

Аналіз нещасних випадків, аварій та інших надзвичайних ситуацій, пов’язаних з експлуатацією виробничих будівель, вказують на те, що роботодавці не приділяють належної уваги питанням безпечної експлуатації будівель. Для роботодавців, які мають на балансі або орендують будівлі, утримання будівель є важливим питанням, та недотримання нормативних вимог може створювати постійну потенційну небезпеку.

Саме цим актуальним питанням присвячено семінар «Безпечне утримання будівлі», який відбудеться 2 жовтня 2015 року в м. Києві.

Семінар проводитимуть досвідчені лектори, експерти журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці»:

Микола ФЕДОРЕНКО — головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Київській області. Автор багатьох публікацій, лектор з багаторічним досвідом викладання.

Олександр ПІЛЬКЕВИЧ — експерт з питань охорони праці та пожежної безпеки, адвокат. Має багаторічний досвід роботи у сфері охорони праці.

Програма для вас, якщо ви:

  • фахівці, відповідальні за утримання та експлуатацію будівель;
  • фахівці технічних служб, пов’язаних з утриманням будівель;
  • фахівці організацій, які залучають підрядні організації до проведення будівельних та ремонтних робіт на будівлях;
  • орендодавці та орендарі будівель та їх приміщень;
  • фахівці замовників, що здійснюють контроль за проведенням будівельних робіт.

У результаті навчання Ви отримаєте інформацію, що забезпечить знання організаційно-технічних заходів, спрямованих на підвищення надійності та безпеки експлуатації будівель та їх інженерних мереж, а також дозволить запобігти виникненню аварій будівель на Вашому підприємстві.

Усі слухачі отримають сертифікати, що підтверджують участь у семінарі.

Детально ознайомитися з програмою та умовами участі у семінарі можна на сайті інтернет-магазину Цифрового видавництва МЦФЕР.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

Розсилка

© Служба охорони праці, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008


  • Ми в соцмережах