Держпраці анулювала дозвіл за недопуск до перевірки

3 червня 2019
1696
Середній бал: 5 із 5

Управління Держпраці в Івано-Франківській області анулювало дозвіл через неможливість проведення планової перевірки.

Як підготуватися до перевірки Держпраці

Посадові особи приватного підприємства «ПРИКАРПАТКОМПЛЕКТ» уникали представників Управління Держпраці в Івано-Франківській області та не надали можливості посадовим особам виконати свої законні повноваження. Цим вони порушили вимогу ст. 11 закону «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», якою передбачено, що суб’єкт господарювання під час здійснення перевірок зобов’язаний допускати посадових осіб органу державного нагляду до здійснення заходів державного нагляду за умови дотримання ними порядку здійснення перевірок, передбаченого цим законом.

Через неможливість проведення планової перевірки дозвіл № 333.16.26, виданий ПП «ПРИКАРПАТКОМПЛЕКТ» від 12.09.2016, анульовано наказом Управління Держпраці в Івано-Франківській області № 639-Д від 26.04.2019.

Джерело: Управління Держпраці в Івано-Франківській області

Якщо контролери Держпраці на порозі

Держпраці анулювала дозвіл за недопуск до перевірки
Ірина Шкарівськаадвокат, постійний автор статей та лектор вебінарів на теми законодавства про охорону праці
Згідно з Планом заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) Держпраці у 2019 році здійснить 16905 перевірок підприємств. Суб’єктам господарювання потрібно знати не лише про те, як підготвуватися до приїзду інспекторів, а також

logo