-

Зміни щодо проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів

5 квітня 2019
1857
Середній бал: 5 із 5

Мінсоцполітики оприлюднило проект постанови Кабміну «Про внесення змін до переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним медичним оглядам»

СкачатиПроект постанови

Основною метою розроблення проекту акта є врегулювання питання проведення медичних оглядів соціальних працівників, профілактика інфекційних захворювань в закладах, що надають соціальні послуги.

Проектом акта пропонується внести зміни до переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним медичним оглядам, затвердженого постановою Кабміну від 23.05.2001 № 559. Зокрема пропонується пп. 11, 19, доповнити новою позицією щодо закладів, що надають соціальні послуги, та працівників, які надають соціальні послуги, залучаються до надання цих послуг.

СкачатиПояснювальна записка
СкачатиПорівняльна таблиця

Пропозиції та зауваження до проекту акта приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту за адресою: Мінсоцполітики, 01601, м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10; e-mail: sulima@mlsp.gov.ua;  факс/тел.: 289-30-62.

logo