Міненерговугілля про ліквідування аварій на свердловинах Чорного та Азовського морів

17 серпня 2015 50
Наказом Міненерговугілля від 13.05.2015 № 282 затверджено Методичні рекомендації з виконання робіт під час ліквідування газонафтоводопроявів та відкритих нафтових і газових фонтанів

Наказом Міненерговугілля від 13.05.2015 № 282 затверджено Методичні рекомендації з виконання робіт під час ліквідування газонафтоводопроявів та відкритих нафтових і газових фонтанів (далі — Методичні рекомендації).

Методичні рекомендації встановлюють вимоги щодо організування і безпечного ведення робіт під час ліквідування аварій, відкритих нафтових і газових фонтанів і газонафтоводопроявів на свердловинах, розташованих в акваторіях Чорного і Азовського морів.

Рекомендуються суб’єктам господарювання, які належать до сфери управління Міненерговугілля та виконують роботи із ліквідування аварій, відкритих фонтанів і газонафтоводопроявів на свердловинах, розташованих в акваторіях Чорного і Азовського морів.

Методичні рекомендації набирають чинності через 90 днів з дати підписання наказу про їх затвердження.

Відтепер на території України не застосовується керівний документ «Организация и безопасное ведение работ при ликвидации открытых нефтяных и газовых фонтанов на континентальном шельфе. Инструкция» (РД 39-4700803-6-90).Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Термінова стаття з №4 Довідника
«Складаємо програми інструктажів із безпеки руху»

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

© Служба охорони праці, 2018. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль