Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Понад 9,5 млн грн штрафу отримало підприємство за неоформлених працівників кол-центру

  • 14 березня 2019
  • 128

Інспектори праці виявили 78 неоформлених працівників, серед яких були і неповнолітні, безпосередньо під час виконання ними трудових функцій.

Інспектори праці управління Держпраці у Чернівецькій області спільно з представниками обласних структур СБУ (на основі інформації, наданої цією службою), ДФС, Нацполіції в межах наданих повноважень здійснили комплексні заходи з питань виявлення незадекларованої праці у комерційній установі, що надає клієнтам інформаційні послуги.

Скачайте План комплексних перевірок на 2019 рік

Товариство, яке вони перевірили, зареєстровано у Києві, однак свою діяльність воно здійснює у Чернівцях. У ході проведеної роботи в офісному приміщенні виявлено 78 працівників (зокрема двох неповнолітніх) безпосередньо під час виконання ними трудових функцій. Працівники надавали інформацію клієнтам товариства у телефонному режимі.

Головними державними інспекторами Держпраці під час інспекційного відвідування  встановлено, що в товаристві відсутні будь-які документи, які врегульовували б трудові відносини між працівниками та  роботодавцем.

Понад 9,5 млн грн штрафу отримало підприємство за неоформлених працівників кол-центру Читайте у ДовідникуАдміністративна відповідальність за допуск працівника до роботи без трудового договору

За порушення трудового законодавства, у частині належного оформлення зайнятості, на товариство накладено штраф у сумі 9 764 820 грн (дев’ять мільйонів сімсот шістдесят чотири тисячі вісімсот двадцять гривень).

СкачатиШтрафи за порушення законодавства про працю 2019

Нагадуємо!

Відповідно до розпорядження Кабміну № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» Держпраці спільно з представниками Державної фіскальної служби, Пенсійного Фонду України та іншими органами виконавчої влади за участю представників органів місцевого самоврядування з 5 жовтня 2018 року проводить спільні комплексні заходи з питань виявлення фактів незадекларованої праці.

Джерело: управління Держпраці у Чернівецькій області 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
АБО ЗАЙТИ ЧЕРЕЗ СОЦМЕРЕЖІ
Зареєструватися

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати