Оприлюднено проект наказу щодо застосування нарядів-допусків на виконання робіт підвищеної небезпеки

28 лютого 2019
1103
Середній бал: 5 із 5

Держпраці розмістила для громадського обговорення проект наказу Мінсоцполітики «Про затвердження Положення щодо застосування нарядів-допусків на виконання робіт підвищеної небезпеки в металургійній промисловості та залізорудних гірничо-збагачувальних комбінатах».

Проект наказу Мінсоцполітики України «Про затвердження Положення щодо застосування нарядів-допусків на виконання робіт підвищеної небезпеки в металургійній промисловості та залізорудних гірничо-збагачувальних комбінатах» (далі — проект акта) підготовлений з метою правового регулювання та забезпечення вимог щодо безпеки під час виконання робіт підвищеної небезпеки і приведення їх у відповідність до чинного законодавства України про охорону праці й сучасним досягненням науки і техніки у сфері охорони праці та відповідних галузях економічної діяльності шляхом затвердження Положення щодо застосування нарядів-допусків на виконання робіт підвищеної небезпеки в металургійній промисловості та залізорудних гірничо-збагачувальних комбінатах.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту акта приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за такою адресою:

Державна служба України з питань праці: 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14, e-mail: dsp@dsp.gov.ua; тел.: 226-20-83, факс: 289-55-24.

СкачатиАналіз регуляторного впливу
СкачатиВитрати
СкачатиНаказ Міністерства соціальної політики України
СкачатиПояснювальна записка

logo