Боротьба з нелегальною зайнятістю набирає обертів

29 січня 2019
46
Середній бал: 5 із 5

Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів і Державна служба з питань праці домовилися координувати дії з питань запобігання випадкам неофіційного працевлаштування.

Центральні органи цих відомств надали відповідні доручення регіональним структурам щодо налагодження співпраці, результатом чого стали підписані меморандуми та угоди про співробітництво, а також погоджені плани подальших спільних дій.

СкачатиПлан комплексних перевірок на 2019 рік

Таким чином, при перевірці співробітники Держпродспоживслужби звертатимуть увагу на порушення не лише санітарного законодавства, а й на факти нелегального працевлаштування, про що інформуватимуть Держпраці.

Ще один привід для перевірок можливого неофіційного працевлаштування пообіцяв надавати Мін’юст. Відповідно до меморандуму із Держпрацею, міністерство передаватиме інформацію щодо осіб, які ухиляються від сплати аліментів і, ймовірно, отримують зарплату у конвертах. Про факти можливого порушення Мін’юст обіцяє інформувати Держпраці протягом дня з моменту надходження скарги.

СкачатиШтрафи за порушення законодавства про працю 2019

logo