Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Набрав чинності наказ Мінсоцполітики щодо індивідуальних планів працевлаштування

  • 25 січня 2019
  • 265

Діють новий Порядок та умови складання, виконання індивідуальних планів надання послуг і працевлаштування. Згідно з документом індивідуальні плани працевлаштування складатимуть кар’єрні радники.

Мінсоцполітики визначило умови та процедуру складання, виконання індивідуальних планів надання послуг для осіб, які шукають роботу, та індивідуальних планів працевлаштування для зареєстрованих безробітних. Відповідний наказ № 1913 зареєстровано в Мін’юсті 28 грудня 2018 року.

Визначено, що індивідуальний план надання послуг складається кар’єрним радником разом із особою, яка шукає роботу, за результатами первинного профілювання.

У плані надання послуг зазначаються:

  • результати профілювання;
  • індивідуальні особливості працевлаштування;
  • перелік заходів і послуг щодо сприяння працевлаштуванню (із зазначенням строків та результатів їх проведення), які мають вжити кар’єрний радник та особа, котра шукає роботу;
  • зобов’язання сторін щодо виконання такого плану.

В індивідуальному плані надання послуг, зокрема, зазначають:

  • підприємства, установи, організації, які особа, котра шукає роботу, повинна відвідати до наступного візиту до центру зайнятості / філії;
  • джерела інформації про вакансії, які особа, котра шукає роботу, повинна опрацювати;
  • роботодавців, яким потрібно направити резюме.

За спільною згодою кар’єрного радника та особи, яка шукає роботу, строк надання послуг згідно з планом може бути змінено. План складається у двох примірниках та підписується безпосередньо особою, котра шукає роботу, та кар’єрним радником.

СкачатиПокажчик нормативно-правових актів з охорони праці 2019

Індивідуальний план працевлаштування розробляється кар’єрним радником разом із зареєстрованим безробітним на основі отриманих результатів поглибленого профілювання.

При розробленні плану працевлаштування кар’єрний радник ознайомлює зареєстрованого безробітного з його структурою, допомагає визначитись, яка робота для нього є підходящою, та з’ясовує всі деталі й обставини, що мають значення для працевлаштування.

Кар’єрний радник спільно із зареєстрованим безробітним мають визначити заходи щодо працевлаштування, які зазначаються у відповідному плані працевлаштування. Зареєстрований безробітний і кар'єрний радник власними підписами підтверджують доцільність кожного з обраних заходів та строки їх виконання.

Мінсоцполітики визначило умови та процедуру складання, виконання індивідуальних планів надання послуг для осіб, які шукають роботу, та індивідуальних планів працевлаштування для зареєстрованих безробітних.

Відповідний наказ № 1913 зареєстровано в Мін'юсті 28 грудня 2018 року.

Визначено, що індивідуальний план надання послуг складається кар'єрним радником разом із особою, яка шукає роботу, за результатами первинного профілювання. У плані надання послуг зазначаються результати профілювання, індивідуальні особливості працевлаштування, перелік заходів і послуг щодо сприяння працевлаштуванню (із зазначенням строків та результатів їх проведення), які мають вжити кар'єрний радник та особа, яка шукає роботу, зобов'язання сторін щодо виконання такого плану.

У плані надання послуг зазначаються підприємства, установи, організації, які особа, що шукає роботу, повинна відвідати до наступного візиту до центру зайнятості / філії, джерела інформації про вакансії, які особа, що шукає роботу, повинна опрацювати, та роботодавці, яким потрібно направити резюме.

За спільною згодою кар'єрного радника та особи, яка шукає роботу, строк надання послуг згідно з планом може бути змінено. План складається у двох примірниках та підписується безпосередньо особою, яка шукає роботу, та кар'єрним радником.

Індивідуальний план працевлаштування розробляється кар'єрним радником разом із зареєстрованим безробітним на основі отриманих результатів поглибленого профілювання.

При розробленні плану працевлаштування кар'єрний радник ознайомлює зареєстрованого безробітного з його структурою, допомагає визначитись, яка робота для нього є підходящою, та з'ясовує всі деталі й обставини, що мають значення для працевлаштування.

Кар'єрний радник спільно із зареєстрованим безробітним мають визначити заходи щодо працевлаштування, які зазначаються у відповідному плані працевлаштування.

У плані працевлаштування зазначаються підприємства, установи, організації, які зареєстрований безробітний повинен відвідати до наступного візиту до центру зайнятості / філії, джерела інформації про вакансії, які зареєстрований безробітний повинен опрацювати, та роботодавці, яким потрібно направити резюме.

Зареєстрований безробітний і кар'єрний радник власними підписами підтверджують доцільність кожного з обраних заходів та строки їх виконання.

План працевлаштування складається у 2 примірниках та підписується безпосередньо зареєстрованим безробітним і кар'єрним радником протягом 3 робочих днів.

Нагадаємо, що Кабмін урегулював процедуру реєстрації, перереєстрації безробітних, зокрема, безробітним допомагатимуть кар'єрні радники. Вони допоможуть у первинному та поглибленому профілюванні безробітних.

Наказ набрав чинності 28 грудня 2018 року.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати