Встановлено умови, за яких цивільно-правовий договір може вважатися трудовим

11 січня 2019
898
Середній бал: 5 із 5

Досить часто роботодавці йдуть на порушення, підміняючи трудовий договір з працівником цивільно-правовим договором на виконання робіт. Але існують ознаки, за якими інспектори Держпраці можуть викрити такий обман.

Під час проведення інспекційного відвідування одного з підприємств спеціалісти Держпраці встановили порушення трудового законодавства в частині допуску працівників до роботи без укладення трудового договору.

Так, з 33 працівниками укладені цивільно-правові договори на виконання робіт, які мають ознаки трудових. Зокрема, надані договори містять загальні відомості про виконувану роботу, таку як:

  • приготування арматурних заготовок для каркасів;
  • правка та різка арматури;
  • вивіз готових арматурних каркасів до формувального цеху та інше.

Однак при цьому не зазначено обсяг робіт, які виконавець зобов’язаний виконувати. Отже, надання послуг має постійний характер із систематичним виконанням трудових функцій, у той час як договори цивільно-правового характеру застосовуються для виконання конкретної роботи. У разі досягнення цієї мети договір вважається виконаним та його дія припиняється.

Ви маєте це знати!

Цивільно-правові договори на виконання робіт, в яких відсутній об’єм робіт, які виконавець зобов’язаний виконати, мають ознаки трудових.

Підтвердженням наявних ознак трудових відносин також є те, що згідно з умовами договорів виконавець зобов’язується виконувати правила внутрішнього трудового розпорядку підприємства та отримує заробітну плату, згідно з табелем обліку використаного робочого часу.

СкачатиПокажчик нормативно-правових актів з охорони праці

Джерело інформації: управління Держпраці у Житомирській області
logo