-

Восьмигодинний робочий день напередодні свята є надурочною роботою

7 березня 2019
262
Середній бал: 5 із 5

Підприємця оштрафували за неоплату надурочних робіт працівникам, які напередодні 8-го березня відпрацювали восьмигодинну норму без скорочення на одну годину. Верховний Суд підтвердив правомірність накладення значного штрафу за неоплату надурочних робіт.

Підприємець оскаржив постанову Держпраці про накладення на нього штрафу в розмірі 111 690 грн за порушення ст. 106 Кодексу законів про працю (далі – КЗпП) у частині недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці. Під час перевірки встановлено, що в день перед Восьмим березня троє працівників відпрацювали восьмигодинну норму робочого часу без скорочення на одну годину. Також встановлено, що з ними не було проведено розрахунків за надурочну роботу.

Місцевий суд відмовив у задоволенні позову та визнав постанову правомірною.

Відповідно до ч. 1 ст. 53 КЗпП напередодні святкових і неробочих днів тривалість роботи скорочується на одну годину. Роботи, що проводяться без такого скорочення, є надурочними.

СкачатиШтрафи за порушення законодавства про працю 2019

Суд підтвердив правомірність накладення штрафу, вказавши, що відповідно до абз. 4 ч. 2 ст. 265 КЗпП у випадку недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці роботодавці несуть відповідальність у вигляді штрафу у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

Відповідальність за порушення законодавства про охорону праці Дізнайтеся, що робити інженеру з охорони праці, якщо керівник не реагує на його приписи

Наразі триває апеляційне провадження по цій справі.

Відповідну постанову у справі № 445/1011/17 ВС виніс 07.11.2018

logo