Скачайте План комплексних перевірок 2019

Служба охорони праці

Мінсоцполітики оновило форму, за якою звітують про квоту з працевлаштування

  • 9 січня 2019
  • 165

Про квоту з працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, до 1 лютого потрібно звітувати за оновленою формою інформації.

Нова форма затверджена наказом Мінсоцполітики від 23.11.2018 № 1763, котрий вніс зміни до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

СкачатиДодаток до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню

Тепер у формі інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, з’явилася можливість вказувати осіб передпенсійного віку та квоти на їх працевлаштування.

Також уточнено, що:               

  • у рядку 02 форми зазначається середньооблікова чисельність працівників, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню та працювали на умовах повної зайнятості у звітному році;
  • у рядку 04  — середньооблікова чисельність штатних працівників за звітний рік;
  • У рядку 05 форми зазначається середньооблікова чисельність штатних працівників за звітний рік, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до ст. 26 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» залишилося 10 і менше років.

У рядку 06 форми вказується чисельність громадян, яких планується працевлаштувати в поточному році у рахунок квоти.

Також варто врахувати, що рядок 01-03 форми заповнюється підприємствами, установами та організаціями з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб, а рядок 04 форми  — підприємствами, установами та організаціями з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати