План діяльності Держпраці з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік

26 грудня 2018
135
Середній бал: 5 із 5

Держпраці опублікувала План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на наступний рік.

Держпраці наказом від 10.12.2018 № 129 затвердила План діяльності Державної служби України з питань праці з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік (далі — План). Він передбачає розробку проектів Законів України, постанов Кабміну і наказів Мінсоцполітики.

СкачатиПлан діяльності Держпраці з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік

Зокрема, у Плані — Проект Закону України «Про поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення (нова редакція)», який розробляється з метою імплементацій в національне законодавство положень Директиви 2014/28/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 26.02.2014 про гармонізацію законодавства держав-членів стосовно надання на ринку вибухових матеріалів цивільного призначення та нагляду за ними.

Серед проектів постанов Кабміну: «Про затвердження Технічного регламенту засобів індивідуального захисту», «Про затвердження Порядку здійснення державного гірничого нагляду» та ін. Серед проектів наказів Мінсоцполітики:  «Про затвердження Положення щодо застосування нарядів-допусків під час виконання робіт підвищеної небезпеки в металургійний промисловості та залізорудних гірничозбагачувальних комбінатах» «Про затвердження Мінімальних вимог безпеки і охорони здоров’я у робочих зонах» та ін.

logo