У 2019 році відновлять перевірки підприємств

23 грудня 2018
265
Середній бал: 5 із 5

З початку 2019 року відновлюється планова діяльність з проведення перевірок бізнесу. Вона відбуватиметься відповідно до закону «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

Мораторій на перевірки бізнесу закінчується в кінці грудня 2018 року. Він не був абсолютним, адже певні перевірки проводилися. Мораторій стосувався передусім планових перевірок, які здебільшого були заборонені. Хоча були і винятки: наприклад, перевірки безпеки і якості харчових продуктів не були під мораторієм.

З огляду на закінчення мораторію, з початку 2019 року відновлюється планова діяльність з проведення перевірок. Вона відбуватиметься відповідно до закону про державний нагляд і контроль, який передбачає публікацію всіх планових заходів.

СкачатиПлан комплексних перевірок на 2019 рік

СкачатиПлан заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) Держпраці на 2019 рік

План комплексних перевірок (в яких беруть участь кілька контролюючих органів одночасно) на 2019 рік був затверджений 15 листопада, а до 15 грудня — індивідуальні плани окремих відомств. Фіскальна служба оприлюднить лише квартальні плани. 

Відновлення планової діяльності по проведенню перевірок у 2019 роціДізнайтеся, з якої дати відлічувати 10 днів до перевірки Держпраці

Загалом у 2019 році планується близько 120 тис. перевірок суб’єктів господарювання.

СкачатиШтрафи за порушення законодавства про працю 2019

logo