Уряд обіцяє підвищення мінімальної зарплати і прожиткового мінімуму вже з 1 вересня 2015 року

31 серпня 2015
104
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Уряд України вносить до Парламенту законопроект про збільшення соціальних стандартів для майже 12 мільйонів українських громадян. Про це заявив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк

Уряд України вносить до Парламенту законопроект про збільшення соціальних стандартів для майже 12 мільйонів українських громадян. Про це заявив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Глава Уряду нагадав, що чинний закон передбачав зростання мінімальної заробітної плати й прожиткового мінімуму з 1 грудня. Проте загальний фінансовий ресурс для підвищення зарплат, пенсій, виплат та інших соціальних стандартів, за його словами, становив близько 10 млрд. грн., які вдалося знайти.

Тож до Парламенту вноситься законопроект, який передбачає збільшення соціальних стандартів, зокрема, для близько 3 мільйонів працівників бюджетної сфери: «Учитель без категорії отримає додатково 470 грн. Учитель вищої категорії — 605 грн. Сімейний лікар буде додатково отримувати 453 грн., а медсестра — 304 грн.».

Працівники соціальної сфери та культури також отримають такі підвищення. Зокрема, перші додатково будуть отримувати 304 грн., другі — 348 грн.

Окрім цього, студентам підвищать стипендії. Студенти вищих навчальних закладів І і ІІ категорії будуть додатково отримувати 112 грн., а студенти, які навчаються в навчальних закладах ІІІ-IV категорії, — 95 грн.

Глава Уряду також повідомив, що одинокі матері після підвищення загалом будуть отримувати від 350 до 727 грн.

«Пенсіонери, які потребують найбільшої допомоги від держави, також отримають підвищення пенсії. Мінімальна пенсія становитиме 1074 грн.», — наголосив Арсеній Яценюк.

Люди з особливими потребами додатково отримають від 100 до 200 грн.

Мінімальна заробітна плата з 1 вересня цього року становитиме 1378 грн.

Інформація про інструктажі з охорони праці

Реєстраційні журнали для інструктажів з охорони праці

Додаткові матеріали для проведення інструктажів з охорони праці

Інструкції з охорони праці

Інформація про інструктажі з пожежної безпеки

logo