Погода погіршується... Не забувайте проводити позапланові інструктажі

7 грудня 2018
1186
Середній бал: 5 із 5

Держпраці закликає роботодавців провести з працівниками позапланові інструктажі з охорони праці у разі несприятливих погодних умов.

Дотримання вимог охорони праці та безпечної організації виконання робіт є запорукою запобігання нещасним випадкам.

З метою запобігання виробничому травматизму відповідальним особам потрібно вжити відповідних заходів для організації безпечного виконання робіт в умовах ускладненої погодної ситуації.

Позапланові інструктажі з охорони праці під час несприятливих погодних умов Особливо серйозно слід поставитися до виконання робіт на відкритому повітрі під час морозів

Держпраці закликає керівників підприємств, установ, організацій приділити особливу увагу:

Позапланові інструктажі з охорони праці під час несприятливих погодних умовНадзвичайно важливо знати, як надати домедичну допомогу при переохолодженні та відмороженні?

Необхідно провести з працівниками підприємств позапланові інструктажі з охорони праці щодо вимог безпеки та особистої обережності під час пересування територією підприємства та виконання робіт в умовах ускладненої погодної ситуації.

Дотримання вимог охорони праці та безпечної організації виконання робіт допоможе вберегтися від нещасних випадків у зимовий період.

Якщо ж проблем не вдалося уникнути, скористайтеся розробленою експертами інструкцією з надання домедичної допомоги.

СкачатиІнстукція з надання домедичної допомоги


За повідомленням управління Держпраці у Черкаській області

logo