-

4 мільйони за нелегальне працевлаштування

30 листопада 2018
59
Середній бал: 5 із 5

Підприємствам Харківщини доведеться сплатити штрафні санкції на суму 4 млн грн за нелегальне працевлаштування.

Під час інспекційних відвідувань на підприємствах Харківщини було виявлено чимало нелегально працевлаштованих робітників. Зокрема, на приватному підприємстві в будівельній галузі, на роботах з підвищеною небезпекою, було задіяно 17 працівників без належного оформлення трудових відносин. На приватному підприємстві, яке займається професійною підготовкою водіїв  виявлено 19 неоформлених працівників.

За результатами інспекційних відвідувань Головним управлінням Держпраці у Харківській області розглянуто справи та винесено постанови щодо накладення штрафних санкцій на загальну суму 4 млн  грн.

4 мільйони за нелегальне працевлаштування Нагадуємо!

За одного найманого працівника без належного оформлення трудових відносин передбачено штраф у розмірі 30 мінімальних заробітних плат, тобто 111 690 гривень.

Якщо роботодавець перешкоджає проведенню заходів державного нагляду (контролю) щодо виявлення працівників без належного оформлення, йому доведеться сплатити штраф у розмірі 100 мінімальних заробітних плат, тобто 372 300 гривень.

Пам’ятайте!

Працівники, які працюють без офіційного оформлення трудових відносин з роботодавцем – соціально незахищені: не отримають державних соціальних гарантій та не отримають належного відшкодування заподіяної шкоди в результаті виробничої травми або професійного захворювання.

СкачатиПокажчик нормативно-правових актів з охорони праці 2018

logo