-

ДСНС опублікувала для обговорення проект секторального плану державного ринкового нагляду на 2019 рік

14 листопада 2018
152
Середній бал: 5 із 5

Ознайомтеся з обґрунтуванням проекту секторального плану та дізнайтеся, які види продукції ДСНС включила до проекту плану.

ДСНС закликає заінтересовані органи виконавчої влади, об’єднання суб’єктів господарювання, громадські організації споживачів (об’єднання споживачів), науково-технічні та інженерні товариства і спілки висловити свої пропозиції до проекту секторального плану ринкового нагляду на 2019 рік. Зауваження приймаються до 18 листопада 2018 року.

СкачатиПроект секторального плану ДСНС

Враховуючи те, що постановою Кабміну від 28.12.2016 р. № 1069 «Про затвердження переліку видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд» ДСНС визначено органом державного ринкового нагляду у сфері піротехнічних виробів, до проекту секторального плану включено тільки один вид продукції – піротехнічні  вироби.

При розробці проекту секторального плану враховані пропозиції ДФС щодо здійснення контролю продукції.

Також під час розроблення проекту секторального плану враховано належність виду продукції до підвищеного ступеня ризику.

Пропозиції та зауваження щодо проекту секторального плану приймаються за адресою: 01024, м. Київ, вул. Круглоуніверситетська, 20/1, тел.: 585-68-39, електронна адреса: ntv.ddpb@mns.gov.ua

logo