Внесено зміни до Інструкції про службові відрядження

4 вересня 2015
106
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Наказом Мінфіну від 04.08.2015 № 694 затверджено зміни до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон. Відтепер бюджетним установам та організаціям не потрібно буде здійснювати реєстрацію особи, яка вибуває у відрядження, у спеціальному журналі. Форму цього журналу також вилучено із Інструкції

Наказом Мінфіну від 04.08.2015 № 694 затверджено зміни до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон (далі — Інструкція).

Відтепер бюджетним установам та організаціям не потрібно буде здійснювати реєстрацію особи, яка вибуває у відрядження, у спеціальному журналі. Форму цього журналу також вилучено із Інструкції.

Згідно із внесеними змінами, якщо дата на транспортному квитку не збiгається з датою прибуття працiвника з вiдрядження, з дозволу керiвника пiдприємства береться до уваги затримка у вiдрядженнi на вихiднi або святковi й неробочi днi у разi, якщо строк перебування працiвника поза мiсцем його постiйної роботи не перевищуватиме строку вiдрядження, передбаченого постановою КМУ вiд 02.02.2011 № 98.

За такі дні працівникові не відшкодовуватимуть добові витрати, витрати на найм житлового приміщення та інші витрати (крім витрат на проїзд з місця відрядження до місця постійної роботи).

Також керівники установ зможуть особисто вирішувати питання відшкодування своїх витрат на найм житлових приміщень, що перевищують відповідні граничні суми, на проїзд у м’якому вагоні, суднами морського та річкового транспорту, повітряним транспортом за квитками 1-го класу та бізнес-класу, а також витрат на перевезення багажу понад вагу, вартість перевезення якої входить до вартості квитка.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

logo