Кабмін затвердив техрегламент вибухових матеріалів промислового призначення

5 листопада 2018
65
Середній бал: 5 із 5

Рішенням національне законодавство узгоджено з нормами законодавства Європейського Союзу в частині технічного регулювання виробництва та застосування вибухових матеріалів промислового призначення.

СкачатиТехрегламент

Кабмін постановою від 3 жовтня 2018 р. № 802 затвердив технічний регламент вибухових матеріалів промислового призначення (далі – постанова № 802).  Техрегламент установлює вимоги до вибухових матеріалів промислового призначення, проведення процедури оцінки відповідності таким вимогам, забезпечення надання їх на ринку та нагляду за ними.

На думку урядовців, прийняття рішення сприятиме підвищенню рівня безпеки та конкурентоспроможності вибухових матеріалів промислового призначення вітчизняного виробництва, спрощенню процедури взаємного визнання результатів робіт з оцінювання відповідності та прийнятності промислових товарів за визначеними пріоритетними секторами економіки, усуненню технічних бар’єрів у торгівлі такою продукцією.

Кабмін затвердив технічний регламент вибухових матеріалів промислового призначення Зверніть увагу!

Надання на ринку вибухових матеріалів промислового призначення, які були введені в обіг до дня набрання чинності постановою № 802 та перебувають в обігу не більш як 2 роки з дня набрання чинності цією постановою, не може бути заборонено чи обмежено у зв’язку з невідповідністю таких вибухових матеріалів вимогам затвердженого 3 жовтня 2018 р. Технічного регламенту.

logo