Особливості обчислення середньої зарплати для оплати відпусток мобілізованого працівника

4 вересня 2015 21
У листі від 22.06.2015 № 802/13/84-15 фахівці Мінсоцполітики повідомили інформацію щодо обчислення середньої заробiтної плати для оплати часу вiдпусток мобiлiзованого працiвника

У листі від 22.06.2015 № 802/13/84-15 фахівці Мінсоцполітики повідомили інформацію щодо обчислення середньої заробiтної плати для оплати часу вiдпусток мобiлiзованого працiвника.

Зокрема, зазначено, що до виплат, якi враховуються при обчисленнi середньої заробiтної плати для оплати часу вiдпусток, вiдносяться:

  • основна заробiтна плата (тарифна ставка, оклад);
  • доплати i надбавки;
  • премiї, якi мають постiйний характер;
  • винагорода за вислугу рокiв та пiдсумками роботи за рiк;
  • iндексацiя та виплати за час, протягом якого працiвнику зберiгається середнiй заробiток, в т.ч. час, коли працiвники проходять вiйськову службу за призовом пiд час мобiлiзацiї.

Нарахування провадиться шляхом дiлення сумарного заробiтку за останнi перед наданням вiдпустки 12 мiсяцiв на вiдповiдну кiлькiсть календарних днiв року (за винятком святкових i неробочих днiв, встановлених законодавством). Одержаний результат перемножується на число календарних днiв вiдпустки.

Нагадаємо, що обчислення середньої заробiтної плати для нарахування виплат за час вiдпусток провадиться згiдно з Порядком обчислення середньої заробiтної плати, затвердженим постановою КМУ вiд 08.02.1995 № 100.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

Розсилка

© Служба охорони праці, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008


  • Ми в соцмережах