Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Оптимальна чисельність електротехнічного персоналу

  • 26 жовтня 2018
  • 720

Експерт Держпраці розповів, які нормативні документи визначають чисельність електротехнічного персоналу, необхідного для обслуговування електроустановок, наприклад громадських будівель та споруд.

Аби забезпечити безпечну та надійну експлуатацію електроустановок, на підприємстві створюють електротехнічну службу (відділ, групу) з необхідною кількістю електротехнічних працівників, залежно від класу напруги живлення, складності робіт із обслуговування електроустановок (п. 1.3 розд. IV Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 25.07.2006 № 258; далі — ПТЕЕС).

Якщо підприємству економічно недоцільно створити електротехнічну службу (відділ, групу), свої електроустановки воно передає ⇒

Про те, в якому нормативному документі встановлено оптимальну чисельність працівників, котрі обслуговують будинки управлінь і будинки конструкторських та проектних організацій, читайте у свіжому номері Довідника.

Також є Методика розрахунку чисельності окремих категорій працівників на основі норм з праці (затверджена наказом Мінпраці від 04.09.2000 № 222). Цей документ визначає загальну методику розрахунку чисельності окремих категорій працівників на основі норм із праці (норм часу, нормативів чисельності, норм навантаження, норм часу обслуговування і норм обслуговування), зокрема чисельність електротехнічного персоналу.

Це не весь перелік документів, які встановлюють вимоги до чисельності електротехнічного персоналу. З вичерпним переліком ви можете ознайомитися у статті Як визначити оптимальну чисельність електротехнічного персоналу.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати