Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Депутати підтримали зменшення трудових штрафів для малого бізнесу

  • 25 жовтня 2018
  • 101

У Комітеті ВР обговорили питання невідповідності штрафних санкцій рівню реальних доходів представників малого та середнього бізнесу і підтримали ініціативу щодо звернення до Голови ВР, Уряду та Мінсоцполітики для вирішення цього питання.

Представники малого і середнього бізнесу під час зустрічі з депутатами у Комітеті ВР з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення поскаржилися на невідповідність штрафних санкцій рівню їх реальних доходів.

Крім того, учасники зустрічі порушили питання про відсутність на рівні закону положень, що закріплюють поняття «інспекційного відвідування», яке міститься у постанові КМУ «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України» від 26.04.2017 р. № 295.

За результатами заходу учасники підтримали Резолюцію робочої зустрічі, якою рекомендували народним депутатам України звернутися:

1) до Голови ВРУ щодо необхідності термінового розгляду та прийняття законопроектів «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання адміністративної відповідальності за порушення трудового законодавства» (№ 5711) та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірному тиску на суб’єктів господарювання заходів державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення» (№ 6489);

Зменшення трудових штрафів та скорочення кадрових документів для малого бізнесуБез паніки! Що робити, якщо кримінальне покарання за порушення законодавства про охорону праці неминуче

2) до Уряду щодо приведення постанови № 295 у відповідність до Конституції України та Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності»;

3) до Мінсоцполітики з проханням розглянути питання про внесення змін до законодавчих актів щодо визначення термінів «недопущення до перевірки» та «створення перешкод у проведенні перевірки», а також зменшення переліку кадрових документів, які повинні вести роботодавці малого і середнього бізнесу.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати