Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Держпраці розробила проект річного плану перевірок на 2019 рік

  • 24 жовтня 2018
  • 2865

До проекту плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік, розробленого Держпраці, ввійшло 16 897 підприємств.

Нагадаємо, що відповідно до ст. 5 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» планові заходи здійснюються відповідно до річних планів, що затверджуються органом державного нагляду (контролю). 

Крім Держпраці, ще 32 контролюючі органи завершили розробку проектів планів перевірок на наступний рік. Найбільше перевірок (76 293) проведе Державна служба України з надзвичайних ситуацій. 21 659 перевірок планує провести Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Держпраці у 2019 році перевірить 16 897 підприємств.

Найбільшу зацікавленість для перевіряльників становитимуть суб'єкти сільського господарства, освіти та гуртової торгівлі. Найбільша кількість перевірок очікується у Київській, Харківській та Дніпропетровській областях.

Держпраці розробила проект річного плану перевірок на 2019 рік Слідкуйте за новинами на нашому порталі і чекайте публікації річного плану перевірок Держпраці найближчим часом. А поки не скінчився 2018 рік, скористайтеся Планом комплексних перевірок на 2018 рік з останніми змінами.

СкачатиПлан комплексних перевірок на 2018 рік

Всього у 2019 році згідно з річними планами контролюючих органів може відбутися 143 400 перевірок суб’єктів господарювання. 

30 424 перевірки підприємств та підприємців буде проведено у наступному році згідно з проектом Плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік, оприлюдненим Держрегуляторною службою.

Зверніть увагу, що суб'єкт господарювання має право відмовитися від проведення комплексного планового заходу державного нагляду (контролю).

Для цього йому до затвердження плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік, яке відбудеться 15.11.2018, необхідно письмово звернутись з відповідною заявою до Державної регуляторної служби України.

Комплексні перевірки нелегальної зайнятості 2018 Дізнайтеся, які помилки представників Держпраці під час інспекції вам на руку

У такому разі перевірка суб’єкта господарювання буде проводитись згідно з річними планами органів державного нагляду (контролю).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати