Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Україна долучається до міжнародної концепції «Нульовий травматизм»

  • 16 жовтня 2018
  • 292

Держпраці та Міжнародна асоціація соціального забезпечення почали співрацю, спрямовану на долучення України до концепції Vision Zero (Нульовий травматизм).

3 жовтня голова Держпраці Роман Чернега та Гельмут Енес – генеральний секретар Міжнародної секції з техніки безпеки в гірничодобувній промисловості Міжнародної асоціації соціального забезпечення (ISSA) домовилися про налагодження співробітництва між Держпраці та ISSA, спрямованого на долучення України до концепції Vision Zero (Нульовий травматизм), та стосовно подальшої співпраці.

Довідка

Міжнародна асоціація соціального забезпечення (ISSA) – це світова організація, що об’єднує органи соціального забезпечення та державні органи влади, заснована у 1927 році. ISSA є визнаним авторитетним органом, який видає професійні стандарти у сфері управління соціальним забезпеченням, і надає своїм членам знання, послуги та доступ до мереж, які ефективно підтримують їх у вирішенні та подоланні першочергових завдань.

Розроблена Міжнародною асоціацією соціального забезпечення (ISSA) концепція Vision Zero або «Нульовий травматизм» – це якісно новий підхід до організації профілактики, який об’єднує три напрями – безпека, гігієна праці і благополуччя працівників на всіх рівнях виробництва.

 

Концепція «нульового травматизму» пропонує сім «золотих правил», реалізація яких допоможе роботодавцю знизити показники виробничого травматизму і професійної захворюваності. Дотримання кожного з цих правил передбачає серйозну організаційну роботу і застосування спеціального інструментарію, що дає змогу досягти поставлених цілей.

Україна зробила важливий крок до зменшення травматизму на виробництвіАктуально:  Організовуємо робочі місця з турботою про працівників

Сім «золотих правил» концепції «Нульового травматизму»:

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати