Україна долучається до міжнародної концепції «Нульовий травматизм»

16 жовтня 2018
357
Середній бал: 5 із 5

Держпраці та Міжнародна асоціація соціального забезпечення почали співрацю, спрямовану на долучення України до концепції Vision Zero (Нульовий травматизм).

3 жовтня голова Держпраці Роман Чернега та Гельмут Енес – генеральний секретар Міжнародної секції з техніки безпеки в гірничодобувній промисловості Міжнародної асоціації соціального забезпечення (ISSA) домовилися про налагодження співробітництва між Держпраці та ISSA, спрямованого на долучення України до концепції Vision Zero (Нульовий травматизм), та стосовно подальшої співпраці.

Довідка

Міжнародна асоціація соціального забезпечення (ISSA) – це світова організація, що об’єднує органи соціального забезпечення та державні органи влади, заснована у 1927 році. ISSA є визнаним авторитетним органом, який видає професійні стандарти у сфері управління соціальним забезпеченням, і надає своїм членам знання, послуги та доступ до мереж, які ефективно підтримують їх у вирішенні та подоланні першочергових завдань.

Розроблена Міжнародною асоціацією соціального забезпечення (ISSA) концепція Vision Zero або «Нульовий травматизм» – це якісно новий підхід до організації профілактики, який об’єднує три напрями – безпека, гігієна праці і благополуччя працівників на всіх рівнях виробництва.

 

Концепція «нульового травматизму» пропонує сім «золотих правил», реалізація яких допоможе роботодавцю знизити показники виробничого травматизму і професійної захворюваності. Дотримання кожного з цих правил передбачає серйозну організаційну роботу і застосування спеціального інструментарію, що дає змогу досягти поставлених цілей.

Україна зробила важливий крок до зменшення травматизму на виробництвіАктуально:  Організовуємо робочі місця з турботою про працівників

Сім «золотих правил» концепції «Нульового травматизму»:

logo