12 жовтня набирають чинності нові правила охорони праці у сільськогосподарському виробництві

10 жовтня 2018
149
Середній бал: 5 із 5

Мінсоцполітики наказом від 29.08.2018 № 1240 затвердило Правила охорони праці у сільськогосподарському виробництві.

Водночас втрачає чинність наказ Міністерства надзвичайних ситуацій України від 26.11.2012 № 1353 «Про затвердження Правил охорони праці у сільськогосподарському виробництві» та деякі інші нормативні акти.

12 жовтня набирають чинності нові правила охорони праці у сільськогосподарському виробництві Детальніше ознайомитися з нововведеннями ви зможете у статті Нові правила охорони праці у сільськогосподарському виробництві

Нові Правила охорони праці у сільськогосподарському виробництві набирають чинності 12 жовтня. Вони поширюються на всіх юросіб та фізосіб, які провадять діяльність у сільському господарстві і відповідно до законодавства використовують найману працю, та працівників, що працюють у сільськогосподарському виробництві. 

Вимоги цих Правил є обов'язковими для виконання роботодавцями та працівниками під час виробництва сільськогосподарської продукції.

12 жовтня набирають чинності нові правила охорони праці у сільськогосподарському виробництві У Довіднику спеціаліста з охорони праці невдовзі вийде розгорнутий аналіз нововведень від експерта. Слідкуйте за анонсами!

logo