Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Уряд ініціює зміни у нагляді за пожежною безпекою

  • 8 жовтня 2018
  • 268

Кабмін пропонує укладати договори страхування з деякими суб’єктами господарювання і не перевіряти їх в обов’язковому порядку.

Проектом закону, внесеним Кабміном на розгляд Верховної Ради, пропонується внести зміни до деяких законодавчих актів України щодо способів здійснення державного нагляду у сфері техногенної та пожежної безпеки.

Уряд ініціює зміни у нагляді за пожежною безпекою Скористайтеся порівняльною таблицею та дізнайтеся, які зміни заплановані у нагляді за пожежною безпекою

СкачатиПорівняльну таблицю

Проектом Закону пропонується внести зміни до Кодексу цивільного захисту України, чітко визначивши, що органи державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки в обов'язковому порядку проводять планові перевірки лише тих суб'єктів господарювання, які згідно із законом належать до високого ступеня ризику, а також підприємств, установ, організацій державної і комунальної форми власності.

Водночас для суб’єктів господарювання із середнім та незначним ступенями ризику запроваджується альтернатива плановим перевіркам у сфері техногенної та пожежної безпеки. Проектом закону передбачено, що планові перевірки не проводяться в разі надання ДСНЗ договору добровільного страхування. У такому випадку планові перевірки не проводяться протягом строку дії зазначеного договору страхування, однак не більше 6 років для суб'єктів господарювання із середнім та не більше 10 років з незначним ступенями ризику.

Уряд ініціює зміни у нагляді за пожежною безпекою Господарські будівлі на прицілі у нових правил пожежної безпеки. Дізнайтеся, що змінилося.

Проектом Закону пропонується також внести зміни до Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» від 05.04.2007 № 877-V, а саме в частині взаємоузгодження цього Закону та положень Кодексу щодо здійснення державного нагляду у сфері техногенної та пожежної безпеки.

Як вважають урядовці, завдяки запропонованим змінам вдасться зменшити регуляторну роль держави, поліпшити функціонування органів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки. 

Автономні системи пожежогасіння Все, що потрібно знати про пожежну безпеку в електроустановках

Крім того, вони сприятимуть розробленню системи добровільного страхування цивільної відповідальності суб’єктів господарювання за шкоду, яка може бути заподіяна третім особам або їхньому майну внаслідок небезпечної події, що може виникнути на території та/або об'єктах нерухомості, які належать їм на праві власності, володіння або користування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати