Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Мінсоцполітики визначило, як роботодавці мають звітувати про працевлаштування осіб передпенсійного віку

  • 2 жовтня 2018
  • 150

Потреба у визначенні такої процедури з’явилася після запровадження з 2018 року обов'язку для підприємств, установ та організацій з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб забезпечити квоту із працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Мінсоцполітики повторно представило для громадського обговорення проект змін до «Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню», затвердженого наказом Мінсоцполітики від 16.05.2013 р. № 271.

Зміни повязані із появою із 2018 року обов’язку для підприємств, установ та організацій з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб забезпечити квоту у розмірі не менше однієї особи у середньообліковій чисельності штатних працівників для працевлаштування осіб, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до ст. 26 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» залишилося 10 і менше років.

Як проявляється дискримінація на ринку праці Дізнайтеся більше про вимоги до працевлаштування осіб передпенсійного віку діятимуть у 2018 році

Тож проектом наказу визначено процедуру надання підприємствами, установами та організаціями з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

В оновленій формі інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 20__ рік, потрібно зазначати:

  • у рядку 05 середньооблікову чисельність штатних працівників за звітний рік, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до ст. 26 Закону залишилося 10 і менше років.
  • у рядку 06 чисельність громадян, яких планується працевлаштувати в поточному році у рахунок квоти.

Мінсоцполітики визначило, як роботодавці мають звітувати про працевлаштування осіб передпенсійного віку Корисний сервіс для Вас: 

Калькулятор стажу

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати