Опубліковано перелік атестованих лабораторій

26 вересня 2018
1370
Середній бал: 5 із 5

Ознайомтеся з інформаційним переліком лабораторій, атестованих на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу.

Роботодавцям при організації проведення атестації робочих місць за умовами праці, потрібно звірятися з інформаційним переліком, сформованим Держпраці.

Відповідно до наказу Мінсоцполітики та МОЗ «Про затвердження Порядку атестації лабораторій на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу» від 29.05.2018 № 784/1012 інформація про лабораторії, атестовані на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу, має бути розміщена на офіційному веб-сайті Держпраці. У разі порушень лабораторіями вимог Порядку цей перелік буде коригуватися.

СкачатиПерелік станом на 25.09.2018

Опубліковано перелік атестованих лабораторій Дізнайтеся більше про новий порядок атестації лабораторій на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища

Лабораторія, атестована на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу – юридична особа або фізична особа – підприємець, яка має право на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу.

logo