Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Опубліковано перелік атестованих лабораторій

  • 26 вересня 2018
  • 682

Ознайомтеся з інформаційним переліком лабораторій, атестованих на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу.

Роботодавцям при організації проведення атестації робочих місць за умовами праці, потрібно звірятися з інформаційним переліком, сформованим Держпраці.

Відповідно до наказу Мінсоцполітики та МОЗ «Про затвердження Порядку атестації лабораторій на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу» від 29.05.2018 № 784/1012 інформація про лабораторії, атестовані на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу, має бути розміщена на офіційному веб-сайті Держпраці. У разі порушень лабораторіями вимог Порядку цей перелік буде коригуватися.

СкачатиПерелік станом на 25.09.2018

Опубліковано перелік атестованих лабораторій Дізнайтеся більше про новий порядок атестації лабораторій на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища

Лабораторія, атестована на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу – юридична особа або фізична особа – підприємець, яка має право на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати