Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Змінилася процедура видачі посвідчень експертам з промислової безпеки

  • 21 вересня 2018
  • 751

Набув чинності наказ Мінсоцполітики від 29 травня 2018 року № 785 «Про внесення змін до Порядку атестації фахівців, які мають право проводити технічний огляд та/або експертне обстеження устаткування підвищеної небезпеки».

Мінсоцполітики наказом від 29.05.2018 № 785 внесло зміни до Порядку атестації фахівців, які мають право проводити технічний огляд та/або експертне обстеження устаткування підвищеної небезпеки (затверджений наказом Держгірпромнагляду від 20.12.2006 № 16). Документ набув чинності 21 серпня 2018 року.

Порядок визначає процедуру атестації фахівців, які мають право проводити технічний огляд та/або експертне обстеження машин, механізмів та устаткування підвищеної небезпеки.

Змінилася процедура видачі посвідчень експертам з промислової безпеки Де проводять підготовку? Які документи потрібно подавати до навчального закладу? Відповіді на ці та інші питання дає експерт у статті «Як стати технічним експертом із промислової безпеки».

Експерт технічний із промислової безпеки — атестований фахівець, який має підготовку з питань проведення технічних оглядів та/або експертних обстежень та отримав право проводити технічний огляд та/або експертне обстеження.

Пройти підготовку на експертів технічних із промислової безпеки можуть особи, які мають ступінь вищої освіти магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста) за спеціальністю технічного спрямування та працювали на посадах відповідного технічного профілю не менше трьох років. Однак не достатньо пройти підготовку – потрібно ще й скласти іспит, набравши певну кількість балів.

Змінилася процедура видачі посвідчень експертам з промислової безпекиЗверніть увагу! Експерт технічний із промислової безпеки повинен проходити періодичне підвищення кваліфікації, за результатами якого він отримує свідоцтво (сертифікат) про підвищення кваліфікації.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати