Суб’єктам господарювання потрібно готуватися до нових перевірок

20 вересня 2018
5679
Середній бал: 5 із 5

Урядом затверджено заходи, спрямовані на детінізацію ринку праці. Підприємства перевірятимуть на допуск до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин.

5 вересня 2018 р. на засіданні Кабміну прийнято розпорядження № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення».
 

СкачатиРозпорядження про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення

 

Згідно з розпорядженням Держпраці, Державній фіскальній службі, Пенсійному фонду України, Національній поліції та іншим центральним органам виконавчої влади за участю органів місцевого самоврядування потрібно провести:

Крім того, міністерства, інші центральні органи виконавчої влади мають переглянути власні нормативно-правові акти  та внести до них зміни  з метою посилення контролю за оформленням трудових відносин з найманими працівниками.

Державна фіскальна служба, Пенсійний фонд України, Національна поліція та інші центральні органи виконавчої влади зобов’язані подавати щомісяця до 10 числа Держпраці інформацію про проведену роботу для її узагальнення та подання до 15 числа Мінсоцполітики Кабміну.

logo