Оприлюднено проект постанови Кабміну «Про внесення змін до положення про порядок надання гірничих відводів»

18 вересня 2018
101
Середній бал: 5 із 5

Держпраці розмістила для громадського обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до положення про порядок надання гірничих відводів».

Метою прийняття проекту акта є регламентація здійснення державного гірничого нагляду та актуалізація переліку питань, які включено до заходів державного гірничого нагляду.

Проект акта спрямований на вдосконалення системи державного нагляду за додержанням суб’єктами господарювання гірничого законодавства та законодавства про надра,  забезпечення плановості та прозорості заходів державного нагляду, підвищення рівня відповідальності інспекторського складу, забезпечення єдиного підходу до планування заходів державного нагляду.

На думку авторів документа, прийняття проекту акта дасть змогу зменшити кількість і частоту здійснення перевірок, оптимізувати здійснення функцій державного гірничого нагляду, поліпшити системність, прозорість та збалансованість заходів державного гірничого нагляду.

Вам також може бути цікаво:

Скачати документи:

СкачатиПроект постанови
СкачатиЗміни до Положення про порядок надання гірничих відводів
СкачатиПорівняльна таблиця
СкачатиПояснювальна записка
СкачатиАналіз регуляторного впливу

Оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до положення про порядок надання гірничих відводів"

logo