Скачайте План комплексних перевірок 2019 ⇓

Служба охорони праці

Відтепер дані про медогляди потраплятимуть до єдиного електронного реєстру

  • 7 вересня 2018
  • 1704

Дані медичних профоглядів працівників з вересня 2018 року зберігаються в єдиній електронній системі. Це нововведення МОЗ упорядкує професійні медогляди, а також унеможливить використання підроблених санітарних книжок і довідок.

Створення єдиної державної бази даних медоглядів певних категорій осіб у системі охорони здоров’я було передбачено в наказі від 10.01.2017 № 18. З 20 червня 2018 року розпочато тестування системи і підключення до неї закладів охорони здоров’я. До кінця року заплановано підключити до системи близько 3 тис. закладів охорони здоров’я в усіх областях України і поступову заміну паперових бланків медоглядів на електронні.

Після завершення тестового періоду єдина державна база даних медичних оглядів буде обов’язковою до використання всіма споживачами відповідної інформації.

Зверніть увагу!

Професійний медогляд українці проходитимуть виключно в закладах охорони здоров'я, а дані автоматично відображатимуться в електронній системі. Довідку-дублікат про пройдений медогляд кожен українець зможе одержати безоплатно.

Скачайте направлення на обов’язковий попередній медичний огляд працівника

З часом єдиний реєстр медичних оглядів буде інтегровано до системи «Електронне здоров’я». А вже зараз працює мобільний додаток «Медичні огляди», з допомогою якого контролюючі органи можуть швидко перевірити легітимність конкретного медогляду.

На сьогодні до цієї роботи долучились МВС і Мінмолодспорту.

 

Професійний медогляд є обов'язковою умовою роботи водіїв, людей, які володіють зброєю, та декретованих осіб – вихователів, вчителів, викладачів, студентів, працівників громадського харчування, торгівлі тощо. Нагадаємо, що декретований контингент населення – працівники окремих професій та посад, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб.

Список працівників, які підлягають попередньому медогляду Дізнайтеся, чиїм коштом мають проводитися медичні огляди працівників

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати