Скачайте План комплексних перевірок 2019

Служба охорони праці

За недопуск інспекторів Держпраці оштрафовано заклад громадського харчування

  • 30 серпня 2018
  • 100

У Чернівецькій області за недопуск до інспекційного відвідування на роботодавця накладено штраф у розмірі понад 372 тис. грн.

При спробі інспекторів праці Управління Держпраці у Чернівецькій області спільно з представниками Сокирянської міської ради здійснити захід державного контролю з питань виявлення неоформлених трудових відносин у закладі громадського харчування Сокирянського району фізичною особою – підприємцем створено перешкоди для його проведення.

На вимогу інспекторів праці надати необхідні документи, зокрема, трудові договори, накази про прийом на роботу, повідомлення органів ДФС про прийом працівників на роботу, роботодавець відповів грубою відмовою. Крім того, він не надав можливості фахівцям поспілкуватись з працівниками закладу.
 
За недопуск інспекторів Держпраці оштрафовано заклад громадського харчуванняНелегальний працівник може притягнути роботодавця до відповідальності. Чи знаєте ви як?

За створення перешкод у здійсненні інспекційного відвідування до підприємця застосовано фінансові санкції, відповідно до абз. 7 ч. 2 ст. 265  Кодексу законів про працю України, у розмірі 100 мінімальних заробітних плат, а саме: 372 300 гривень.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати