Скачайте План комплексних перевірок 2019 ⇓

Служба охорони праці

Позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки

  • 27 серпня 2018
  • 160

ДСНС відзвітувала про результати позапланових перевірок стану техногенної та пожежної безпеки у торгово-розважальних закладах, освітніх і дошкільних дитячих закладах і установах охорони здоров'я зі стаціонарним лікуванням.

Кабмін протокольним рішенням від 28.03.2018 доручив Державній службі з надзвичайних ситуацій перевірити торгово-розважальні заклади, освітні і дошкільні дитячі заклади і установ охорони здоров'я зі стаціонарним лікуванням.


Позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки пройшли в 33392 закладах, з них:
  • в 26739 навчальних закладах;
  • 1829 установах охорони здоров'я;
  • 4824 торгових підприємствах і дозвіллєвих закладах.
Позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки Важливо знати, яким має бути порядок дій у разі виникнення пожежі

За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписів до адміністративної відповідальності притягнуто 32683 керівника установ і відповідальних посадових осіб. В адміністративні суди подана 891 позовна заява на призупинення експлуатації об'єктів.

При перевірках ТРЦ і подібних закладів виявилося:

Приблизно така ж структура порушень і в освітніх установах, але абсолютні цифри значно більше, тому що і об'єктів, що перевірялися, було більше. Для прикладу: в 16655 закладах відсутні або несправні автоматичні системи протипожежного захисту, 2305 будівель потребують заміни або ремонту систем електропостачання, в 1420 – необхідно перепланувати шляхи евакуації. Мало відрізняється cитуація і в закладах охорони здоров'я.

Позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки Дізнайтеся, чи потрібно на підприємстві обов’язково вводити до штатного розпису посаду інженера з пожежної безпеки

Що з цим робити? Посадові особи ДСНС направили до органів влади і місцевого самоврядування 3361 лист про стан протипожежного захисту перевірених установ. Для розгляду та прийняття рішень комісіям з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій всіх рівнів передано 734 повідомлення. Керівникам перевірених об'єктів видані акти, з ними можна ознайомитися також на веб-сайтах територіальних органів ДСНС. Кошти для проведення необхідних робіт повинні виділити місцеві бюджети або власники об'єктів, які перебувають у приватній власності.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати