Скачайте План комплексних перевірок 2019 ⇓

Служба охорони праці

Неоформлені працівники обійшлися сільгосппідприємству в понад 7,8 млн грн

  • 3 серпня 2018
  • 56

Встановлено, що 70 працівників підприємства виконували роботи без укладення трудових договорів, зокрема, деякі з них працювали за договорами цивільно-правового характеру.

При здійсненні інспекційного відвідування одного із сільськогосподарських підприємств Сумської області інспекторами праці виявлено порушення трудового законодавства – використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин

Під час контрольного заходу роботодавець надав фахівцям Держпраці для ознайомлення копії договорів про надання послуг, які мали ознаки трудових договорів. Зокрема, працівники зобов’язані дотримуватись правил та інструкцій з охорони праці, електробезпеки, протипожежної безпеки підприємства, що свідчить про наявність трудових відносин (ст. 29 КЗпП України, ст. 14 Закону України «Про охорону праці»). Також встановлено факти відрахування із грошових сум, нарахованих до виплати працівникам за договорами про надання послуг, коштів для отримання певних товарів в рахунок заробітної плати, що передбачено ч. 3 ст. 23 Закону України «Про оплату праці».

На вимогу інспекторів праці керівництво підприємства не надало письмових пояснення щодо встановлених порушень.

Чи звільняє від штрафу негайне усунення виявленого порушення? Дізнайтеся, які помилки представників Держпраці під час інспекції вам на руку?

Отже, за використання незадекларованої праці до суб’єкта господарювання застосовано фінансові санкції, передбачені ч. 2 ст. 265 КЗпП України, у розмірі 7 818 300 грн.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати