Повідомити про початок будівельних робіт відтепер можна он-лайн

23 липня 2018
162
Середній бал: 5 із 5

Державна архітектурно-будівельна інспекція спільно з Держагентством з питань електронного урядування 19 липня анонсувала оновлену електронну адмінпослугу з повідомлення про початок будівельних робіт.

Подати повідомлення про початок будівельних робіт для внесення даних в Реєстр дозвільних документів відтепер можна без участі посадовців. Якщо раніше такі повідомлення мали попередньо розглянути співробітники відповідних органів, то тепер всі дані одразу потраплятимуть до реєстру.

Крім того, налагоджено електронну взаємодію з Державним реєстром прав на нерухоме майно. Тепер, заповнюючи відповідну електронну форму, не потрібно вносити всі дані про свою земельну ділянку самостійно. Якщо вказати тільки кадастровий номер і натиснути «Запитати дані», вся необхідна інформація відобразиться в електронній формі повідомлення автоматично.

Очікується, що це спрощення мінімізує можливість допустити помилку при заповненні електронної форми.

Кваліфікаційні вимоги до інженера з охорони праці на будівництві Дізнайтеся про особливості укладання цивільно-правових договорів на будівництві та про обов’язки суб’єкта господарювання, який наймає працівників

Оновлена е-послуга стосується будівництва, що здійснюється на підставі будівельного паспорта. До нього належить зведення індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових та дачних будинків заввишки не більше двох поверхів (площею – не більше за 300 м2), господарських будівель та споруд, зокрема, гаражів, розташованих на присадибних, дачних і садових земельних ділянках.

logo