text

Активуйте подарунковий доступ >

Служба охорони праці

Повідомити про початок будівельних робіт відтепер можна он-лайн

  • 23 липня 2018
  • 99

Державна архітектурно-будівельна інспекція спільно з Держагентством з питань електронного урядування 19 липня анонсувала оновлену електронну адмінпослугу з повідомлення про початок будівельних робіт.

Подати повідомлення про початок будівельних робіт для внесення даних в Реєстр дозвільних документів відтепер можна без участі посадовців. Якщо раніше такі повідомлення мали попередньо розглянути співробітники відповідних органів, то тепер всі дані одразу потраплятимуть до реєстру.

Крім того, налагоджено електронну взаємодію з Державним реєстром прав на нерухоме майно. Тепер, заповнюючи відповідну електронну форму, не потрібно вносити всі дані про свою земельну ділянку самостійно. Якщо вказати тільки кадастровий номер і натиснути «Запитати дані», вся необхідна інформація відобразиться в електронній формі повідомлення автоматично.

Очікується, що це спрощення мінімізує можливість допустити помилку при заповненні електронної форми.

Кваліфікаційні вимоги до інженера з охорони праці на будівництві Дізнайтеся про особливості укладання цивільно-правових договорів на будівництві та про обов’язки суб’єкта господарювання, який наймає працівників

Оновлена е-послуга стосується будівництва, що здійснюється на підставі будівельного паспорта. До нього належить зведення індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових та дачних будинків заввишки не більше двох поверхів (площею – не більше за 300 м2), господарських будівель та споруд, зокрема, гаражів, розташованих на присадибних, дачних і садових земельних ділянках.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся