-

Хто через тин, хто в лаз: працівники порозбігалися, а штраф лишився

3 липня 2018
147
Середній бал: 5 із 5

За недопущення до проведення інспекційного відвідування роботодавцю доведеться сплатити штраф на суму понад 372 тис. грн

При спробі інспекторів праці Головного управління Держпраці у Херсонській області потрапити на територію рибопереробного цеху міста Генічеськ роботодавець чинив перешкоди. У цей момент близько 20 осіб, які працювали, спішно залишили робочі місця усіма можливими шляхами (стрибали через огорожу та втікали навіть через собачі лази), щоб уникнути зустрічі з інспекторами праці.

У присутності представників правоохоронних органів фахівцями Управління складено акт про неможливість проведення інспекційного відвідування.

Таким чином, за недопущення до проведення інспекційного відвідування з питань виявлення неоформлених трудових відносин роботодавцю доведеться сплати штраф, передбачений абз. 7 ч. 2 ст. 265 Кодексу законів про працю України, а саме у стократному розмірі мінімальної заробітної плати.

Хто через тин, хто в лаз: працівники порозбігалися, а штраф лишився Вас також можуть зацікавити такі статті:

«Нелегалів» також виявлено при перевірці одного з ресторанів району. За допуск до роботи трьох осіб без оформлення трудових договорів, до фізичної особи – підприємця буде застосовано фінансові санкції у розмірі 335 070 гривень.

За інформацією Держпраці

logo