Активуйте подарунковий доступ >

Служба охорони праці

Хто через тин, хто в лаз: працівники порозбігалися, а штраф лишився

  • 3 липня 2018
  • 142

За недопущення до проведення інспекційного відвідування роботодавцю доведеться сплатити штраф на суму понад 372 тис. грн

При спробі інспекторів праці Головного управління Держпраці у Херсонській області потрапити на територію рибопереробного цеху міста Генічеськ роботодавець чинив перешкоди. У цей момент близько 20 осіб, які працювали, спішно залишили робочі місця усіма можливими шляхами (стрибали через огорожу та втікали навіть через собачі лази), щоб уникнути зустрічі з інспекторами праці.

У присутності представників правоохоронних органів фахівцями Управління складено акт про неможливість проведення інспекційного відвідування.

Таким чином, за недопущення до проведення інспекційного відвідування з питань виявлення неоформлених трудових відносин роботодавцю доведеться сплати штраф, передбачений абз. 7 ч. 2 ст. 265 Кодексу законів про працю України, а саме у стократному розмірі мінімальної заробітної плати.

Хто через тин, хто в лаз: працівники порозбігалися, а штраф лишився Вас також можуть зацікавити такі статті:

«Нелегалів» також виявлено при перевірці одного з ресторанів району. За допуск до роботи трьох осіб без оформлення трудових договорів, до фізичної особи – підприємця буде застосовано фінансові санкції у розмірі 335 070 гривень.

За інформацією Держпраці

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся