МОЗ планує скасувати обов’язкові медогляди для держслужбовців

21 червня 2018
574
Середній бал: 5 із 5

Наразі проект наказу на погодженні в Нацдержслужбі та ДУС

В. о. Міністра охорони здоров’я України У. Супрун на сторінці Facebook повідомила про плани МОЗ скасувати щорічні профілактичні медогляди в держслужбовців. «За умови узгодження документу з Національним агентством України з питань державної служби та Державним управлінням справами, ми позбавимося ще одного бюрократичного бар'єру. Державні службовці зможуть вільно, як і всі інші, консультуватися щодо стану здоров’я у свого сімейного лікаря та проходити справді потрібні обстеження» — написала У. Супрун.

В. о. Міністра нагадала, що з 2003 року всі держслужбовці мали проходити щорічні медогляди у медзакладах, до яких приписана їхня установа. Під цей наказ підпадають спеціалісти Адміністрації Президента, Секретаріату ВРУ, апарату Кабміну, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, працівники місцевих державних адміністрацій.

Утім, в коментарях до посту У. Супрун держслужбовці, які іноді мають досить значний стаж державної служби здивовані такою увагою до цього нормативно-правового акту, оскільки за весь час служби в державних органах жодного разу не проходили профілактичних медоглядів.

 За інформацією в. о. Міністра охорони здоров’я України

logo