Скачайте План комплексних перевірок 2019 ⇓

Служба охорони праці

Уряд обіцяє підвищені пенсії та зарплати для бюджетників на початку жовтня

  • 21 вересня 2015
  • 32

З 4 жовтня пенсіонери отримають як доплату за вересень, так і підвищену пенсію за жовтень. Підвищені зарплати для бюджетників будуть виплачені в першій декаді жовтня. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк

З 4 жовтня пенсіонери отримають як доплату за вересень, так і підвищену пенсію за жовтень. Підвищені зарплати для бюджетників будуть виплачені в першій декаді жовтня. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Нагадаємо, що минулого тижня Парламент конституційною більшістю підтримав законопроект щодо підвищення заробітних плат і пенсій.

«Середній розмір такого підвищення становить від 13 до 19%. 19% — для зарплати висококваліфікованих працівників, 13% — пенсіонерів», — повідомив Глава Уряду.

Щодо працівників бюджетної сфери, то вони вже отримала авансові виплати, тому підвищені зарплати для бюджетників будуть виплачені в першій декаді жовтня.

Прем’єр-міністр також зазначив, що 100%-ві виплати всіх підвищених соціальних стандартів гарантовані тим, що кошти на них виділяються як із центрального бюджету, так і з місцевих бюджетів, які внаслідок децентралізації отримали додатково 40% доходів.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати