Уряд обіцяє підвищені пенсії та зарплати для бюджетників на початку жовтня

21 вересня 2015 32
З 4 жовтня пенсіонери отримають як доплату за вересень, так і підвищену пенсію за жовтень. Підвищені зарплати для бюджетників будуть виплачені в першій декаді жовтня. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк

З 4 жовтня пенсіонери отримають як доплату за вересень, так і підвищену пенсію за жовтень. Підвищені зарплати для бюджетників будуть виплачені в першій декаді жовтня. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Нагадаємо, що минулого тижня Парламент конституційною більшістю підтримав законопроект щодо підвищення заробітних плат і пенсій.

«Середній розмір такого підвищення становить від 13 до 19%. 19% — для зарплати висококваліфікованих працівників, 13% — пенсіонерів», — повідомив Глава Уряду.

Щодо працівників бюджетної сфери, то вони вже отримала авансові виплати, тому підвищені зарплати для бюджетників будуть виплачені в першій декаді жовтня.

Прем’єр-міністр також зазначив, що 100%-ві виплати всіх підвищених соціальних стандартів гарантовані тим, що кошти на них виділяються як із центрального бюджету, так і з місцевих бюджетів, які внаслідок децентралізації отримали додатково 40% доходів.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

Розсилка

© Служба охорони праці, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008


  • Ми в соцмережах