-

Мінрегіон затвердив нові ДБН, які змінюють призначення прибудинкових майданчиків

4 червня 2018
433
Середній бал: 5 із 5

Відтепер при проектуванні нових або реконструкції старих житлових кварталів, питомий розмір майданчиків для відпочинку дорослих збільшується в два рази (до 0,2 кв. м на людину), для занять фізкультурою - в 10 разів (2 кв. м на людину).

Така організація простору стане можлива завдяки відміні застарілої норми про госпмайданчики, згідно з якою у дворі виділяється площа для сушіння білизни або чищення килимів. Згідно з новим ДБН у разі потреби і за рішенням органу місцевого самоврядування, госпмайданчик може бути влаштований з розрахунку 0,1 кв. м на людину або 0,25 кв. м на квартиру. При цьому відстань до них від найбільш віддаленого входу до будинку не може перевищувати 100 м.

ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій» вже офіційно опублікований. Окрім нього, 31 травня також були опубліковані: ДБН В.2.2-3:2018 «Будівлі і споруди. Заклади освіти», ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці і дороги населених пунктів». Усі вони набудуть чинності з 1 вересня 2018 року.

Легковий автомобіль на підприємстві​ Дізнайтеся відпвідь на питання, що важливіше: НПАОП чи ДБН?

Як повідомлялося раніше, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми, зокрема, пропонує заборонити організацію парковок для автомобілів всередині нових житлових кварталів.

logo