Скачайте План комплексних перевірок 2019 ⇓

Служба охорони праці

Депутати хочуть розширити повноваження Кабміну у сфері охорони праці

  • 30 травня 2018
  • 300

Народні депутати мають намір уповноважити Кабмін затверджувати порядок, за яким здійснюватиметься державний нагляд за додержанням законів та інших нормативних актів про охорону праці та державний контроль за додержанням законодавства про зайнятість населення. Також запропоновано відновити трудові перевірки підприємств в зоні АТО.

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення рекомендує ВР прийняти за основу відповідні законопроекти № 8045 і № 8101.

Також, зокрема, запропоновано внести зміни до Закону «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», відповідно до яких заходи контролю органами державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, охорону та гігієну праці, зайнятість населення та державного гірничого нагляду будуть здійснюватися у встановленому цим Законом порядку з урахуванням особливостей, визначених законами у відповідних сферах та міжнародними договорами.

Підтримуючи законопроект № 8045, депутати висловили зауваження, зокрема, щодо того, що проект і надалі поширює дію Закону на інспекторів праці.

Оновлено План комплексних перевірок на 2018 рік Читайте за темою: 

Крім того, запропоновано не поширювати дію мораторію на проведення Держпраці планових і позапланових перевірок суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність в зоні проведення АТО, окрім населених пунктів на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, і населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення.

Нагадаємо, що Кабмін зареєстрував у ВР проект № 8045 15 лютого 2018 року. Також проект № 8101 був зареєстрований 7 березня 2018 року.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати