-

Депутати хочуть розширити повноваження Кабміну у сфері охорони праці

30 травня 2018
307
Середній бал: 5 із 5

Народні депутати мають намір уповноважити Кабмін затверджувати порядок, за яким здійснюватиметься державний нагляд за додержанням законів та інших нормативних актів про охорону праці та державний контроль за додержанням законодавства про зайнятість населення. Також запропоновано відновити трудові перевірки підприємств в зоні АТО.

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення рекомендує ВР прийняти за основу відповідні законопроекти № 8045 і № 8101.

Також, зокрема, запропоновано внести зміни до Закону «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», відповідно до яких заходи контролю органами державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, охорону та гігієну праці, зайнятість населення та державного гірничого нагляду будуть здійснюватися у встановленому цим Законом порядку з урахуванням особливостей, визначених законами у відповідних сферах та міжнародними договорами.

Підтримуючи законопроект № 8045, депутати висловили зауваження, зокрема, щодо того, що проект і надалі поширює дію Закону на інспекторів праці.

Оновлено План комплексних перевірок на 2018 рік Читайте за темою: 

logo