Чи оплачується лікарняний по догляду за хворою дитиною під час відпустки

23 вересня 2015
697
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Жінка перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку та працює на умовах неповного робочого дня. Чи має вона право на оплату лікарняного по догляду за цією ж дитиною, роз’яснюють фахівці ФСС з ТВП

Жінка перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку та працює на умовах неповного робочого дня. Чи має вона право на оплату лікарняного по догляду за цією ж дитиною роз’яснюють фахівці ФСС з ТВП.

Відповідно до підпункту «б» пункту 3.15 Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженої наказом МОЗ України від 13.11.2001 № 455, листок непрацездатності по догляду за хворою дитиною в період щорічної (основної і додаткової) відпустки, відпустки без збереження заробітної плати або частково оплачуваної відпустки по догляду за дитиною до трьох років не видається.

Отже, право на отримання допомоги по догляду за хворою дитиною настає в разі припинення відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку й виходу на роботу (на повний або неповний робочий день).

logo