ДТП під час відрядження. Як комісія кваліфікувала нещасний випадок

16 квітня 2018
519
Середній бал: 5 із 5

Завершено спеціальне розслідування групового нещасного випадку, що стався 26 лютого 2018 року. Внаслідок ДТП постраждали двоє осіб 1967 та 1947 року народження, одна особа загинула.

Перебуваючи у відрядженні і керуючи власним автомобілем ВАЗ 21214, П. під час виконання маневру обгону виїхав на смугу зустрічного руху, де здійснив зіткнення з автомобілем ВАЗ 2107. Водій «сімки» від отриманих травм загинув на місці пригоди. П. отримав травми у вигляді закритої тупої травми грудної клітки, закритого перелому грудини, І-ІІ ребра справа, тупої травми середостіння. У Т. зафіксовано забої руки та ноги, множинні садна на голові та обличчі.

ДТП під час відрядження. Як комісія кваліфікувала нещасний випадок Які нормативні документи визначають порядок розслідування ДТП

Причини настання нещасного випадку будуть встановлені після закінчення досудового розслідування за кримінальним провадженням СУ ГУНП України у Вінницькій області та надання відомостей про обставини і причини настання дорожньо-транспортної пригоди та осіб, які допустили порушення вимог законодавства.

Комісією нещасний випадок визнаний таким, що пов’язаний з виробництвом. На потерпілого Т., який користувався транспортним засобом, але не причетний до керування ним, складено акт за формою Н-1.

Члени комісії зі спеціального розслідування нещасного випадку мали зустріч із потерпілими, роз’яснили іхні права відповідно до чинного законодавства. Зокрема, потерпілі мають знати про відшкодування витрат на санаторно-курортне лікування внаслідок нещасного випадку.

За інформацією Держпраці у Вінницькій області

logo