Змінено порядок проведення навчання осіб, відповідальних за цивільний захист

5 квітня 2018
1289
Середній бал: 5 із 5

Кабінет Міністрів України постановою від 28.03.2018 № 230 вніс зміни до Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту.

Зокрема, пункти 3 і 4 Порядку викладено в такій редакції:

«3. Навчально-методичні центри є бюджетними установами у сфері цивільного захисту, які проводять навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту (далі – керівний склад і фахівці), забезпечують надання інших освітніх послуг та методичний супровід суб’єктів господарювання, що проводять навчання населення діям у надзвичайних, аварійних ситуаціях та в умовах терористичного акту.

4. Навчання керівного складу і фахівців для потреб місцевих органів виконавчої влади, органів виконавчої влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання здійснюють навчально-методичні центри.

Навчання керівного складу і фахівців для потреб центральних органів виконавчої влади здійснює Інститут державного управління у сфері цивільного захисту.

ДСНС здійснює розподіл категорій осіб керівного складу і фахівців для проходження навчання з питань цивільного захисту в навчально-методичних центрах та Інституті державного управління у сфері цивільного захисту.».

План локалізації і ліквідації аварій для об’єктів підвищеної небезпеки Дізнайтеся, як улаштовують споруди цивільного захисту для укриття персоналу та збереження майна підприємства

Також в новій редакції викладено Перелік категорій осіб керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, та періодичність проходження функціонального навчання.

Ознайомтеся з усіма змінами, передбаченими постановою, та скачайте Перелік

Змінено порядок проведення навчання осіб, відповідальних за цивільний захист

logo