Безкоштовні семінари з охорони праці пройшли в Одесі та Полтаві

30 вересня 2015
65
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

15 вересня в Одесі та 24 вересня у Полтаві редакція журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» провела безкоштовні семінари з охорони праці, відвідати які мали можливість усі бажаючі. Послухати лекції зібралася рекордна кількість учасників — загалом більше 500 спеціалістів з охорони праці

15 вересня в Одесі та 24 вересня у Полтаві редакція журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» провела безкоштовні семінари з охорони праці, відвідати які мали можливість усі бажаючі, аби покращити свої знання з охорони праці, поставити запитання лекторам, а також зустрітися та поспілкуватися з колегами. Послухати лекції зібралася рекордна кількість учасників — загалом більше 500 спеціалістів з охорони праці.

Лектори, Ольга Андріївна Чернетенко (редактор-експерт журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» із досвідом роботи в Державній експертизі умов праці України) та Микола Дмитрович Федоренко (постійний автор журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці», головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Київській області) прочитали лекції на актуальні теми:

  • Пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці.
  • Допуск сторонніх організацій на територію діючого підприємства. Роботи за нарядом-допуском на території діючого підприємства.

Дякуємо всім учасникам за увагу, схвальні відгуки та пропозиції щодо покращення проведення таких заходів. Це допоможе нам готувати освітні програми, теми та форми проведення яких якнайкраще відповідатимуть потребам аудиторії. 

Також запрошуємо спеціалістів з охорони праці до участі у безкоштовних семінарах, які відбудуться у містах:

Вінниця — 7 жовтня (вул. Порика, 28 — Аквапарк «Маяк»)

Хмельницький — 21 жовтня (вул. Героїв Майдану (колишня Театральна), 8 — Готель «Енеїда», 2 поверх)

Реєстрація учасників: 9:00 – 10:00

Початок семінарів о 10:00

                                                                                                  

logo