Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Змінено перелік держорганів, які здійснюють нормування в будівництві

  • 27 березня 2018
  • 98

Міністерство оборони виключено з Переліку центральних органів виконавчої влади, до повноважень яких належить питання нормування у будівництві.

Уряд привів свої нормативно-правові акти у відповідність до вимог законодавства України. Зокрема, до вимог Закону України від 13 квітня 2017 р. № 2020-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності».

Внесено зміни до таких постанов Кабміну:

  • «Про затвердження переліку центральних органів виконавчої влади, до повноважень яких належить питання нормування у будівництві» від 24 лютого 2010 р. № 197 (далі – Перелік);
  • «Про затвердження Положення про Державну службу України з надзвичайних ситуацій» від 16 грудня 2015 р. № 1052.

Так, розширено повноваження МВС щодо нормування в будівництві у сферах цивільного захисту, зокрема, щодо інженерно-технічних заходів цивільного захисту, забезпечення пожежної та техногенної безпеки.

Міністерство оборони виключено з Переліку. Тепер відомство не уповноважене здійснювати нормування в будівництві в сферах пожежної, техногенної безпеки, цивільного захисту (цивільної оборони), ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

ДСНЗ здійснює заходи щодо впровадження інженерно-технічних заходів цивільного захисту, готує пропозиції щодо зарахування населених пунктів та об’єктів національної економіки до груп (категорій) цивільного захисту.

Документ скасовує обов’язок ДСНЗ надавати на запити замовників вихідні дані та вимоги, необхідні для розробки і планування таких заходів.

Також встановлено, що ДСНЗ у разі звернення фізичних чи юридичних осіб надає інформацію щодо цивільного захисту, зокрема, спрямовану на впровадження інженерно-технічних заходів цивільного захисту, забезпечення пожежної та техногенної безпеки.

Відповідна постанова «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2010 р. № 197 і від 16 грудня 2015 р. № 1052 від 21 березня 2018 р. № 198» набуде чинності після опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати